HZ Süleyman’ın krallığı mülkü filmi full tek part türkçe dublaj-hz süleyman filmi türkçe dublaj

HZ Süleyman’ın krallığı mülkü filmi full tek part türkçe dublaj

Hz.Süleyman,Hz.Süleyman izle,Hz.Süleyman filmi,Hz.Süleyman filmi izle,Hz.Süleyman full izle,Hz.Süleyman online izle,Hz.Süleyman seyret

Hz.Süleyman Aleyhisselam’ın 2010 yılında bir filmi yapılmış ve benim bu filmden dün akşam haberim oldu.Film o kadar müthiş ki kelimelerle anlatabileceğimi sanmıyorum.
Film 2010 yılında İran’da Çekilmiştir. Film 50 milyon dolarlık bir bütçe ile İran Devleti tarafından desteklenen Peygamberlerin Hayatı isimli proje kapsamında film haline getirilmiştir. Yönetmen Shahriar Bahrani tarafından çekilen film , yönetmenin en çok ses getiren filmi oldu. Daha önce Hz.Meryem filmini çeken yönetmen bu film ile mesleğinde kendi adına bir çığır açıp eni projeler için desteklei toplamış oldu. Filmin Başrol Oyuncusu Amin Zendegani ise filmi izleyen herkesten hem oyunculuk performansı hemde yakışıklı ve karizmatik görünüşü ile tam not aldı. 1972 iran doğumlu olan  Amin Zendegani daha önce bir filmde başrol oynamamış.Ayrıca filmi www.srgzblog.com adresinden izleyebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

*