samsung hm1500 bluetooth kulaklık eşleştirme nasıl yapılır?

Sonunda beklenen cihaz piyasaya giriş yaptı. Samsung’un yeni ürünü HM1500 Bluetooth kulaklık ile aynı anda iki cihaza bağlanabiliyor ve ikisi ile görüşme yapabiliyorsunuz.

Cep telefonu kullanıcılarının merakla beklediği bu cihaz samsung ismi altında piyasaya çıktığından beri yok satıyor. Ürün diğer bluetooth kulaklıklara göre hem daha şık hemde daha çok özellik sunuyor. İki cep telefonu ile dolaşmak zorunda olan iş sahipleri yada bireysel kullanıcılar için kaçırılmayacak bir ürün olan HM 1500 size günlük hayatınızda büyük kolaylıklar sağlıyor.

Bluetooth Kulaklık İle İki Cep Telefonuna Aynı Anda Nasıl Bağlanabilirim?

Öncelikle ilk  telefonunuzun bluetooth özelliğini açın. Daha sonra cihazın açma kapama düğmesinden açık konuma getirin. Birkaç saniye sonra cihaz ilk telefonunuzu otomatik görecek ve bağlanma isteği gönderecektir. Telefonunuz ile kulaklığınızı eşleştirin. Eşleşme tamamlandığında diğer telefonunuzun bluetooth özelliğini açık konuma getirin. Daha sonra kulaklığınızın cevaplama tuşuna birkaç saniye basılı tutun. İlk telefonunuzla otomatik olarak bağlantının kesildiğini ve kulaklığın üstünde yanıp sönen mavi ışığın direk yanmaya başladığını göreceksiniz. Mavi ışık direk yanmaya başladığında kulaklığınızın ses arttırma düğmesine basılı tutun. Kulaklığınızın üstünde mavi ışığın iki kez yanıp söndüğünü ve sonra yeniden direk yanmaya devam ettiğini göreceksiniz. Bu konumda ikinci cep telefonunuzun bluetooth ayarlarından “Yeni Eşleşmiş Cihaz” seçeneği ile arattırıp kulaklığınızı eşleştirin. Şifre istediğinde 0000 girin.

İkinci cep telefonunuzda eşleşdiğinde bluetooth kulaklığınızın açma kapama düğmesini kapalı konuma getirin. Birkaç saniye sonra tekrar açık konuma getirdiğinizde iki cihazınızında aynı anda samsung hm 1500 bluetooth kulaklığınıza otomatik bağlandığını göreceksiniz.

kaynak:grafiktasarimmedya.com

Bir Cevap Yazın

*